Nem kapott ki, de kiesett a Loki

A DVSC-TEVA labdarúgócsapata hazai környezetben játszott gólnélküli döntetlent a Young Boys együttesével.

Mivel Svájcban 3:1-re kikapott a Debrecen, így nagyon nehéz helyzetben várta az Európa Liga visszavágót Kondás Elemér legénysége, ráadásul sérülések is nehezítették a vezetőedző dolgát. A szakember azonban így is kiadta az ukázt, gólt kell szerezni még a szünet előtt, de igazán nagy lehetősége nem volt a Lokinak az első félidőben.

A 62. percig kellett várni az első igazi gólhelyzetre, ekkor Kulcsár fejelt közelről a kapura, de a hálóőr védeni tudott. A hajrá kezdetén veszélyes helyről végezhetett el szabadrúgást a Debrecen, Bódi lövése után a labda a kapufán csattant – ebből sem lett gól. A lefújásig a Sport24.hu híre szerint még Seydit szórták ki azonnali piros lappal.

0:0 lett a végeredmény, a Young Boys 3:1-gyes összesítéssel jutott tovább az Európa Liga főtáblájára. Ezzel az utolsó magyar csapat is búcsúzott az európai mezőnytől...