BL-elődöntőben: Barcelona, Real Madrid, Juventus, Bayern München

A címvédő Real Madrid és a Juventus is bejutott a legjobb négy közé a labdarúgó Bajnokok Ligájában.

A negyeddöntők szerdai visszavágóján a Real Madrid a tavalyi döntő "ismétlésén" az Atlético Madridot fogadta - az első mérkőzés gól nélküli döntetlennel ért véget -, s Javier Hernandez 88. percben szerzett góljával legyőzte városi riválisát. A két csapat ebben a szezonban a nyolcadik alkalommal találkozott egymással, Carlo Ancelotti együttese először nyert.

A másik szerdai összecsapáson az olasz bajnok Juventus gól nélküli döntetlent ért el a Monaco otthonában, így megőrizte az első mérkőzésen kidolgozott egygólos előnyét.

Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágók: Real Madrid (spanyol) - Atlético Madrid (spanyol) 1:0 (0:0). Továbbjutott: a Real Madrid, 1:0-ás összesítéssel.

AS Monaco (francia) - Juventus (olasz) 0:0. Továbbjutott: a Juventus, 1:0-ás összesítéssel.

Kedden játszották: Bayern München (német) - FC Porto (portugál) 6:1 (5:0). Továbbjutott: a Bayern München, 7:4-es összesítéssel.

FC Barcelona (spanyol) - Paris Saint-Germain (francia) 2:0 (2:0). Továbbjutott: a Barcelona, kettős győzelemmel, 5:1-es összesítéssel.

Az elődöntő sorsolását pénteken Nyonban rendezik.