Mindkét félidőben hat-hat gól...

A veszprémiek futsal csapata idegenben gólzáporos mérkőzésen maradt alul a bajnokkal szemben.

A Rába-partján vívta soron következő összecsapását a futsal NB I. felsőházi rájátszásában a Madarász-legénység az ebben a szezonban is első helyre pályázó (spanyol profikkal alaposan megerősített) győriekkel szemben. Ez előjelekkel ellentétben a jól összpontosító gárda bátran játszott és - igaz öngóllal - a 8. percben vezetést szerzett, 0:1. Ezt követően felgyorsultak az események: egy percen belül egyenlített (1:1), majd röviddel később a vezetést is megszerezte a hazai együttes, 2:1. A veszprémiek azonban nem ijedtek meg és kapusukat lehozva Boromisza Dániel duplájával előbb egyenlítettek (2:2), majd ismét visszavették a vezetést, 2:3. A félidő lefújása előtt egy perccel Drahovsky találatával alakult ki az első húsz perc végeredménye, 3:3.

A szünet után a Rába-partiak alaposan rákapcsoltak. A 22. és a 25. perc között háromszor (!) is betaláltak, 6:3. Alig több mint félóra telt el a meccsből és már 7:3 állt az eredményjelző táblán. Szerencsére az utolsó öt percre magához tért a bakonyi gárda és Tar, valamint Gunther találataival sikerült elfogadhatóvá tenni a végeredményt, 7:5.

Jegyzőkönyv. Futsal NB I., felsőházi rájátszás, 7. forduló: Rába ETO – 1. FC Veszprém 7:5 (3:3). Győr, 400 néző. V.: Futó (Gál, Imre). Rába: Matkovics – Solano, Juanra, Harnisch, Jaison. Csere: Tóth, Alasztics (kapusok), Seidler, Drahovsky, Rick, Amrani, Sáhó, Jakatics, Farkas. Edző: Jordi Illa Solle. Veszprém: Spandler – Németh, Boromisza D., Tar, Finta. Csere: Sárdi (kapus), László, Gunther, Bognár, Püspök, Sándor, Erdősi. Edző: Madarász János.

Gólszerzők: Sáhó (8.), Drahovsky (10., 19.), De Ramos (22.) Harnisch (24.) Amrani (25.), Solano (33.) ill. Drahovsky (8. – öngól), Boromisza D. (12., 16.), Tar (35.) Gunther (36.).