Ezúttal Cegléden nyert a címvédő Veszprém

A kézilabda bajnokcsapat nemzetközi kötelezettségei miatt hozták előre ezt az összecsapást is.

A címvédő Telekom Veszprém különösebb gond nélkül a negyedik mérkőzését is megnyerte a férfi kézilabda NB I. új szezonjában.

– Világos, hogy jobban játszottunk, mert nagyobb klub vagyunk, de tisztelünk mindenkit. A Cegléd jó csapat, jó az edzőjük és jól is játszanak, sok sikert kívánok nekik a szezonhoz. Elismerésem a játékosainknak, mert minden meccsen száz százalékig odateszik magukat. Köszönöm a munkájukat és az edzéshez való hozzáállásukat - értékelt az NSO tudósítása szerint Xavier Sabaté, a veszprémiek edzője a mérkőzés után.

Jegyzőkönyv. Férfi kézilabda NB I., a 4. Fordulóból előrehozott mérkőzésen: CKKSE – Telekom Veszprém KC 24:40 (12:21). Cegléd, 900 néző. V: Bíró Á., Kiss O. CKKSE: Pallag – Lászlai 3, Andjelics 2, Grbovics 3, Bíró B. 1, I. Perisics 8 (4), Gidai 1. Csere: BŐSZ, Mojszilov (kapusok), Tóth N., Borsos 1, Lepsényi 3, Szabó B. 2, Megyeri, Hódi, Fiar. Edző: Nagy Károly. Veszprém: Mikler – Ugalde 4, Terzic 2, Schuch, Nagy L. 4, Gulyás P. 4, Lékai 4. Csere: Sulic 3, M. Ilics 3 (1), Ancsin 4, G. Marguc 6 (1), Iváncsik G. 4, Chema Rodríguez 2. Edző: Xavier Sabaté.

Az eredmény alakulása. 4. perc: 2:3. 10. p.: 5:7. 16. p.: 8:12. 21. p.: 9:15. 39. p.: 16:26. 48. p.: 21:32.