Harminc percig nagyon élt a Veszprém

Szünet után a fiatalok is helyet, s bizonyítási lehetőséget kaptak a bajnokcsapatban.

A Telekom Veszprém már a szünetre jelentős előnyt szerzett a B. Braun Gyöngyös vendégeként. A címvédő végül tizenegy gólos különbséggel nyert a Mátraalján.

Javier Sabaté értékelése a HEOL tudósítása szerint: – Kiváló első félidőt produkáltunk. Marguc révén nagyon sok könnyű gólt szereztünk. A második félidőben a fiatalokat is pályára küldhettem, akik jól teljesítettek.

Jegyzőkönyv. Férfi kézilabda NB I., alapszakasz. BRAUN Gyöngyös– Telekom Veszprém 24:35 (9:21). Gyöngyös, 1200 néző. V: Pócz, Wiedemann. Gyöngyös: Holló – Országh 1, Reznicek 4 (1), Duris 1, Hegedüs M. 4, M. Mikita 2, Németh T. 1. Csere: Rózsavölgyi (kapus), Lele 5 (2), Becsirovics, Juhász K. 2, Kovacsics 3, Urbán 1, Jóga, Veres, Loncar. Edző: Debre Viktor. Telekom: Borbély – Marguc 11 (2), Gulyás 3, Nilsson 3, Ligetvári 1, Terzic 3, Ugalde 3. Csere: Lékai 5, Ancsin 3, Blagotinsek, Milasevic 2 (2), Tóth A., Ubornyák 1. Edző: Xavier Sabaté.

Az eredmény alakulása. 6. perc: 2:3. 12. p.: 4:7. 18. p.: 7:9. 24. p.: 8:13. 36. p.: 11:24. 42. p.: 16:26. 48. p.: 19:30. 54. p.: 22:32.