Negyven gólt dobott a bajnok Orosházán

A férfi kézilabda NB I. második fordulójában nem voltak egy súlycsoportban az ellenfelek.

A kisebb sérüléssel bajlódó Dzsamali Iman és Ancsin Gábor nélkül aratott könnyű, 40:21-es győzelmet a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata Orosházán, a bajnokság második fordulójának keddi mérkőzésén.

Ljubomir Vranjes edző értékelése a mérkőzés után az NSO tudósítása szerint: – Hatvan percig tempósan játszottunk, hol jól, hol rosszabbul. Az Orosháza kapusa sokszor megnehezítette a dolgunkat. Összességében elégedett vagyok a csapatommal.

Jegyzőkönyv. Férfi kézilabda NB I., 2. forduló: OFKSE-Linamar – Telekom Veszprém 21:40 (13:21). Orosháza, 350 néző. V.: Altmár, Horváth M. OFKSE: Herjeczki – Gyene 5 (2), Németh G., Srsen, Z. Radojevics 2, Morva Z. 2, Németh L. 2. Csere: Szabó L. (kapus), Antal 3, Knezevics 3 (2), Mihály 2, Ferenczi 1, Pásztor M., Zalai 1, Bella, Zvolenszki. Edző: Buday Dániel. Veszprém: Alilovics – Gajics 8, Nagy L. 6, Lékai 3, Sulic 2, Accambray 5, Ugalde 4. Csere: Schuch, Ilics 1, Nilsson 1, Ligetvári 5, Blagotinsek 2, Győri 1, Tönnesen 2, Terzic. Edző: Ljubomir Vranjes.

Az eredmény alakulása: 6. perc:  1:4. 10. p.: 3:6. 17. p.: 3:12. 21. p.: 6:15. 28. p.: 12:18. 35. p.: 14:24. 40. p.: 16:29. 46. p.: 18:31. 55. p.: 19:35. 58. p.: 20:37.