Hazai döntetlennel kezdett a VFC

A hosszabbításban úszott el kettő pont a Csepellel szemben.

Ezen a hétvégén megkezdődött a küzdelem a labdarúgó NB III-ban is. A korábbi bajnokságban éppen csak (gólkülönbséggel!) bennmaradó Veszprém FC első ellenfele a valaha szebb napokat megélt Csepel együttese volt.

Gólnélküli első félidőben a hazaiak kezdeményeztek többet. Fordulás után sikerült a vezetést megszerezni a nagymúltú fővárosiakkal szemben, de a vendégek a hosszabbítás második percében szerencsés körülmények között kiegyenlítettek.

Jegyzőkönyv. Labdarúgó NB III., első forduló: VFC - Csepel 1:1 (0:0). Veszprém, 100 néző. V.: Molnár. VFC: Kádár - Venczel, Garai, Császár, Kuti, Zsély (Bolla), Németh, Nagy B., Baldauf (Pavliczky), Burcsik, Tóth (Weibel). Edző: Simon Attila. Gólszerzők: Zsély a 77., ill. Kuti (öngól) a 92. percben.