Továbbra is nyeretlen a VFC

A veszprém ladarúgó csapat hazai meccsén sem került el csoportjának az utolsó helyéről.

Az NB III. nyugati-csoportjának kilencedik fordulójában a jobb pozícióban tanyázó BKV Előre együttesét fogadta a sereghajtó, eddig nyeretlen Veszprém. Némi meglepetésre a házigazdák ragadták magukhoz a kezdeményezést és ha nem hibáznak nagy helyzetekben, akár több góllal is vezethettek volna. S ahogyan az ilyenkor lenni szokott: az első játékrész utolsó percében egy fatális kapushiba a vendégeket juttatta előnyhöz, 0:1

Fordulás után sem változott különösebben a játék képe, de egy félórán át nem esett további gól. Negyedórával a befejezés előtt azonban (újabb két fatális védelmi hiba után) Huller két perc alatt kétszer is betalált, 0:3. Ezzel a veszprémiek három döntetlenjük mellett már a hatodik vereségüket szedték össze!

Jegyzőkönyv. Labdarúgó NB III. Nyugati-csoport, 9. forduló: VFC – BKV Előre 0:3 (0:1). Veszprém, 50 néző. V.: Mód. VFC: Kádár – Hanák, Garai, Császár (Baldauf), Kuti (Bolla), Németh E., Nagy B., Burcsik, Tóth L. (Simon), Skriba, Pavlitzky. Edző: Simon Attila. BKV Előre: Bozsó – Csikortás (Marczinka), Nyárasdi, Schmidt (Dobó), Juhász, Kálmán, Merczel, Boda (Papp), Tóth A., Huller, Mayer. Edző: Soós Imre. Gólszerzők: Kádár - öngól (45.), Huller (73., 75.).

A többi eredmény: Diósd - Rákosmente 2:1, Budaörs - III. ker. TVE 3:2, Mosonmagyaróvár - Dorog 1:1, Balatonfüred - Újbuda 3:0, Csepel - Tatabánya 1:3, Győr II. - Nagyatád 3:0, Sárvár - Tököl 2:0. A bajnokság élén: 1. Budaörs 22, 2. Újbuda 22, 3. Dorog 21, ... 10. Balatonfüred 11, ... 16. Veszprém FC 3 ponttal.