Újabb siker idegenben

Továbbra is a feljutás kapujában a veszprémi röplabdaás lányok.

A női röplabda NB II. nyugati-csoportjában idegenben lépett pályára a Veszprémi Egyetemi SC együttese. Mustos István lányai a tálázat élmezőnyében a feljutásért (a z élvonalba visszajutásért) harcolnak, a házigazda Ikrény gárdája viszont a héttagú mezőny utolsó előtti helyén áll.

A játék képe is ennek megfelelően alakult. A meglehetősen szerény képességű vendéglátók nem állították különösebb feladat elé a bakonyiakat, akik az első két játszmában meglehetős könnyedséggel nyertek a sokat hibázó hazaiak ellenében. A harmadik szettben a vendégeknél mindenki játéklehetőséget kapott, s emiatt valamivel szorosabb küzdelemben alakult ki a sima 3:0-as VESC-győzelem.

Jegyzőkönyv. Ikrény - Veszprémi Egyetemi SC 0:3 (-18, -13, -22). Ikrény, 50 néző. V.: Varjasics, Filibér. VESC: Jezerniczky, Dordzsceren, Gulkai, Molnár, Talabér, Pós. Csere: Májusi, Szmetán. Edző: Mustos István.