A Rába ETO könnyedén nyert a rangadón

Esélye sem volt a veszprémieknek a futsal NB I. negyedik fordulójában.

Nem a várakozásoknak mmegfelelően rajtolt az 1. FCV a bajnokságban. Az első fordulóban hazai környezetben szenvedett (3:4) váratlan vereséget a Dunaferr együttesétől. Egy kihagyott mérkőzést követően a harmadik fordulóban valamelyest javított (5:1) a Rubeola gárdájával szemben.

A címvédő Rába ETO talán a vártnál is könnyebben győzött az élvonal rangadóján: a győriek az első hat percben két gólt szerző Dróth Zoltán vezetésével 7:1-re nyertek az NSO híre szerint a Veszprém ellen hazai pályán a negyedik fordulóban.

Jegyzőkönyv. Futsal NB I., 4. forduló: Rába ETO-Veszprém 7:1 (Dróth 4., 6., Fumasa 10., Finta 15. – öngól, Harnisch 22., Juanma 24., Seidler 24., ill. Gulyás M. 18.).

Az élmezőny állása: 1. Swietelsky-Haladás 9, 2. Dunaferr DF Renalpin 7, 3. Rába ETO 6 (2 mérkőzés), ... 7. FC Veszprém 3 ponttal.