Továbbra is hibátlan a címvédő Veszprém

Xavier Sabaté csapata ezúttal a Balmazújvárost győzte le.

A címvédő Telekom Veszprém az ötödik összecsapását is megnyerte a férfi kézilabda NB I 2016–2017-es szezonjában. A házigazda együttes az NSO tudósítása szerint a félidőben már 17:8-ra vezetett, végül 40:17-re nyert a vendégek ellen.

Mint ismert, a bakonyiak nemzetközi kötelezettségeik miatt hozták előre több összecsapásukat.

Jegyzőkönyv. Férfi kézilabda NB I., a 17. fordulóból előrehozott mérkőzésen: Telekom VKC - Balmazújváros 40:17 (17:8). Veszprém, 1000 néző. V.: B. Pech K., Vágvölgyi M. Telekom VKC: Alilovics 1 – Gulyás 4, Ancsin 4, Nilsson 5, Ligetvári 4 , Milasevic 1, Iváncsik 2. Csere: Szél (kapus), Gyene 4, Kopljar 4, Aflitulin 3 (1), Füzi 3, Schmid, Fekete 1, Kristóf 2, Sliskovic 2. Edző: Xavier Sabaté. Balmazújváros: Paul – Balda 2 (1), Vakinovic 1, Balázs 4, Simovic, BALI 3, Kekezovics 2 (1). Csere: Bagi, Pajkó (kapusok), Temesvári 1, Vranac 2, Hanták, István 2, Gyimesi. Edző: Füzesi Ferenc.

Az eredmény alakulása: 17. perc: 11:1. 23. p.: 16:3. 33. p.: 22:9. 50. p.: 30:17.