Nyolccal nyert a Veszprém idegenben

A férfi kézilabda SEHA-liga alapszakaszában a Telekom Veszprém 26:18 arányban győzött a Tatran Presov vendégeként.

A mérkőzést a hazaiak kezdték jobban, s kétgólos vezetést szereztek. Később azonban egyre jobban kidomborodott a bakonyiak jóval nagyobb tudása. A félidőben így már hárommal (9:12) vezettek a vendégek.

Fordulás után a magyar bajnok fokozatosan tovább növelte előnyét és végül az NSO tudósítása szerint fölényes biztonsággal nyert szlovák ellenfelével szemben. A Veszprém tizenkettedik mérkőzésén a nyolcadik győzelmét aratta.

Jegyzőkönyv. Férfi kézilabda SEHA-liga: Tatran Presov (szlovákiai)– Telekom Veszprém 18:26 (9:12). Eperjes, 2000 néző. V.: Nacsevszki, Nikolov (macedónok). Presov: Csuprina – Rábek 6 (2), Hrstka 4 (2), Krok 3, Recicar, L. Sarpataky 1, Urban 3. Csere: Pekár, Peszkov, Vucko 1, Pales, Csarapkin. Edző: Rastislav Trtik. Veszprém: Mikler – Marguc 3 (1), Ancsin 5, Nilsson 3, Milasevics, Ilics 4, Iváncsik G. 4. Csere: Borbély (kapus), Gulyás 2, Gajic 1, Terzic, Sulic 2, Lékai 1, Ligetvári 1. Edző: Xavier Sabaté.

Az eredmény alakulása. 4. perc: 2:0. 14. p.: 3:4. 25. p.: 6:10. 33. p.: 10:12. 42. p.: 12:17. 55. p.: 15:23.