Nem volt kérdés...

A Telekom Veszprém simán, 37:28-ra verte az Egert a K&H Liga 15. fordulójában, saját csarnokában.

Habár a mérkőzés elején még legjobb tudása szerint tartotta magát az Eger, az első félidőben azonban először egy hét-, egy háromgólos, majd egy ötgólos sorozattal ellépett ellenfelétől a jóval esélyesebb veszprémi csapat – a találkozó végére kilenc gól volt a különbség a két gárda között.

Gulyás Péter, a hazaiak jobbszélsője 1400. gólját szerezte meg a Veszprém mezében.

Xavier Sabaté értékelése az NSO tudósítása szerint: – Jó mérkőzést játszottunk. Majdnem a teljes csapat itt volt, aki nem sérült. Gyakoroltuk, amit szombaton a Barcelona ellen játszunk, jó lehetőség volt az edzésre. Nagy László még nem százszázalékos, három hétig nem tudott edzeni.

Jegyzőkönyv. Fáérfi kézilabda NB I.: Telekom VKC - Eger 37:28 (18:10). Veszprém, 900 néző. V.: Altmár, Horváth M. Telekom: Alilovic – Marguc 3, Nagy L. 4, Sulic 4, Ch. Rodríguez, Ilics 3, Ugalde 1. Csere: Mikler (kapus), Gulyás 3, Iváncsik 4, Gajics 10 (3), Terzic, Blagotinsek 2, Lékai 1, Ligetvári 2. Edző: Xavier Sabaté. Az eredmény alakulása. 9. perc: 2:6. 20. p.: 10:6. 45. p.: 27:18.