Az ötödik rájátszásos forduló következik

A női röplabda NB I-ben a Palota RSC a holnapi ellenfél.

Hosszabb szünet után pénteken az ötödik mérkőzését (a harmadikat az otthonában) játsza a VESC női gárdája. Az ellenfél egy fővárosi gárda, a Palota RSC, amely együttessel először találkozik Katona Péter együttese ebben a rájátszásban.

A VESC legutóbbi meccse (még március 25-én) Tatabányán volt, ahol a veszprémiek 0:1-ről 3:1-re nyertek. Érdekesség, hogy a pénteki ellenfél szintén a Tatabánya ellen (a harmadik fordulóból elhalasztott meccsen) játszott utoljára, március 31-én. A palotaiak simán, 3:0 arányban győzték le a közlekedésieket és a találkozó után edzőjük, Nyári Sándor elégedetten nyilatkozott teljesítményükről, lelkesedésükről.

A két, nagyjából azonos játékerőt képviselő csapat összecsapásából az egyetemi csarnokban 17.30-kor kezdődő mérkőzésen a nagyobb akarással küzdő gárda kerülhet ki győztesen. S tesz ezzel újabb nagy lépést a bennmaradás irányába...