Elúszott a feljutás lehetősége

Négy játszmás meccsen veszített Pécsett a MaW Veszprém RC NB II-es férfi röplabda csapata.

A röplabda NB II. 19. fordulójában Pécsre utazott a MaW VRC gárdája, ahol a PTE-PEAC vendége volt. A második helyezett elleni esetleges idegenbeli győzelem még (papíron) esélyt jelentett volna az élvonalba való kerülésre.

Az első szettben sokáig tartották a veszprémiek a lépést az NB I-re aspiráló mecsekaljai egyetemistákkal, mi több a másodikban hallatlan izgalmak közepette, hosszú végjátékban nyertek is Seck Györgyék. A harmadik játszmában ismét hazai siker született, majd a negyedikben már csak tizenhatig jutott a VRC. Ezzel a csapat maradt a táblázat harmadik helyén.

Jegyzőkönyv. PTE-PEAC - Man at Work Veszprém RC 3:1 (18, -25, 18, 16). Pécs, 100 néző. Másik eredmény: Somogyjád - Dorog 3:1.

A 20. fordulóban (április 22-én) a Dorog látogat Veszprémbe, majd az utolsó, 21. fordulóban (április 29-én) Győrben a SzESE ellenében - minden bizonnyal a harmadik helyen - fejeződik be az együttes számára a 2011/12-es bajnokság.