Hatpontos meccsen jutottak dobogóközelbe

Gólzáporos győzelmet arattak a veszprémi focista lányok.

A női labdarúgó NB II. 16. fordulójában a 21 pontos veszprémi nők a 22 pontos nagykanizsaiakat fogadták, azaz a találkozó három pontján éppen a riválisok osztoztak. A minden csapatrészében jobb házigazda együttes már az első félidőben jelentős előnyt (Haraszt és Piszker találataival 2:0) szerzett, majd a szünet után Hegedüs, Piszker újabb és Szalai góljaival fölényessé tette a győzelmet, 5:0.

Laki Zoltán csapata az eddig megszerzett 24 ponttal előrelépett a táblázat negyedik helyére és ha a hátralévő két forduló eredményei számukra kedvezően alakulnak, akkor akár még a dobogóra is fölkerülhetnek.