Élre állt a Balatonfüred

A labdarúgó NB III. Bakony-csoportjának harmadik fordulóbeli eredményei.

A hétvégén a két megyei csapat egyaránt otthonában lépett pályára és mindkettő kétgólos győzelmet aratott. Ráadásul mindkét meccsen félidőben éppen 1:0 volt a hazaiak javára...

Eredmények: Balatofüred - Nagykanizsa 2:0 (1:0). Góllövők: Weibel (a 45. percben) és Leonardo (60.). Lombard Pápa II. - Mosonmagyaróvár 2:0 (1:0). Góllövők: Horváth (35.), Kovács 91. - öngól).

Hévíz - Sárvár 1:2 (0:2), Csorna - Komárom 5:0 (0:0), Mór - Körmend 1:1 (1:0), Dorog - Répcelak 1:0 (0:0), Andráshida - Újbuda 1:3 (1:1).

A bajnokság élén a harmadik forduló után: 1. Balatonfüred (11:1-es gólkülönbség!) 9, 2. Körmend 7, 3. Csorna 6, 4. Lombard Pápa II. 6 ponttal.