Hétre nőtt a Balaton-partiak előnye

Hallatlanul tömör a középmezőny a labdarúgó NB III. Bakony-csoportjában.

A hatodik forduló mérkőzéseit játszották a harmadik vonal Bakony-csoportjában. A korábbi listavezető Balatonfüred ezúttal az Újbuda ellenfeleként, idegenben nyert imponáló fölénnyel. A Lombard Pápa második csapata viszont egyre reménytelenebb helyzetbe keveredik, most Andráshidán maradt alul.

Eredmények: Újbuda - Balatonfüred 0:3 (0:1). Gólszerzők: Boromissza (a 43. percben), Tatai (a 81.), Weibel (a 90.). Andráshida - Lombard Pápa II. 4:0 (2:0). Gl.: Tóth 3 (a 6., a 68., és a 82.), Török (a 22.).

A többi eredmény: Nagykanizsa - Komárom 7:1 (2:0), Sárvár - Mosonmagyaróvár 2:1 (1:1), Répcelak - Hévíz 2:5 (2:1), Körmend - Csorna 2:4 (0:1), Dorog - Mór 2:2 (1:1).

A bajnokság élén: 1. Balatonfüred 18, 2. Dorog 11, 3. Csorna 10, ... 10. Lombard Pápa II. 9 ponttal.