Hazai pontszerzés, némi szerencsével

Korábban elmaradt NB II-es labdarúgó mérkőzést pótoltak Veszprémben.

Lendületes kezdés után negyedóra elteltével vezetést szerzett a hazai gárda a korábban elmaradt mérkőzés pótlásán: Nikolin középre emelése után Thiagó a kapust is kicselezve gurított a kapuba, 1:0. Később a vendégek vették át a kezdeményezést, azonban a félidő végéig már nem változott az eredmény.

Fordulás után nagy erővel rohamozott az egyenlítésért a vendég gárda. A 70. percben formás akció végén Zsivóczky be is talált, 1:1. Hét perccel később baloldali beadás Molnár kezét értintette, a megítélt büntetőt Pereira értékesítette, 1:2. Tíz perccel a befejezés előtt sikerült a házigazdáknak egyenlíteni: a vendégek kapuvédője hibájából a hálóba került a labda, 2:2. A befejezés előtt még a gólszerző Thiago sérülése volt esemény, a játékost mentő vitte el a küzdőtérről.

Ellentétes félidők után igazságosnak mondható eredmény született.

Jegyzőkönyv. VFC - Szigetszentmiklós 2:2 (1:0). Veszprém, 200 néző. V.: Berke. VFC: Kovács A. - Radványi, Molnár Z., Tóth F., Bosnjak - Nikolin (Homma), Hevesi-Tóth, Nyitrai (Császár), Osváth (Szöllőskei) - Thiago, Szabó Zs. Edző: Nagy Tamás. Szigetszentmiklós: Szabó K. - Ducic (Puskás G.), Jakovljevic, Kvekveskiri, Deutsch - Cziráki (Besztercei), Khous, Zsivoczky Kollega - Fekete Á., Urbán G. (Pereira). Edző: Zoran Kuntic. Gólszerzők: Thiago, Radványi, ill. Fekete Á. a 69., Pereira (11-esből).