Csak egy szett erejéig álltak ellen az egyetemisták

Időnként még tetszetős játékra is tellett a VRC NB II-es férfi röplabdásainak.

Az első játékban egy ideig együtt haladt a győri és a veszprémi gárda, a szett hajrájában azonban az összefogottabb teljesítményt nyújtó házigazdák csak tizenhétig engedték ellenfelüket.

Ami sikerült az első játékban, az nem a másodikban. Jó kezdés után mind több hiba csúszott a szervák fogadásába, s ezt a Rába-partiak ügyesen kihasználták, hiába próbálta a gárdát Seck György felrázni. A meccs legszorosabb szettje végül a vendégeké lett.

A harmadikban viszont időnként egészen jó teljesítményt nyújtott a VRC, s ilyen arányban is megérdemelten vitte el a játékot.

A negyedik szettben sem változott különösebben a küzdelem képe, a jó benyomást keltő veszprémiek magabiztosan nyerték ezt is, s ezzel a mérkőzést. Ezzel hazai könyezetben (három forduló után) még nem veszítettek meccset.

Jegyzőkönyv. Man at Work VRC – SZESE 3:1 (17,-22,13,18). Veszprém, 50 néző. V.: Gyulai, Hanuska. MaW VRC: Seck, Dolgos, Kráml, Myszöglád, Horváth, Tóth. Csere: Dordzsceren (libero), Szűcs, Szalai, Saitz, Garamvölgyi, Széll. Játékos-edző: Seck György. SZESE: Hosszú, Göbl, Szabó, Szórádi, Szántosi, Szauter. Csere: Albert (libero), Horváth, Gaál.