Látványos gólokkal elsöprő győzelem

Az NB II-es futsal bajnokság negyedik fordulójában már a tizedik pontot gyűjtotte be az 1. Futsal Club Veszprém.

A vendégek kezdtek lendületesebben, csak úgy záporoztak a lövések Kasza kapujára. Aztán egy idő után - úgy tűnt - ezzel el is lőtték a puskaporukat. A kétgólos hazai előnyt követően még sikerült szépíteniük, de szünetre már 3:1-es veszprémi vezetéssel vonultak a csapatok.

Fordulás után a sokkal többet futó - hosszabb kispaddal rendelkező - FCV fokozatosan őrölte fel a vendégek erejét. A mérkőzés vége felé a helyiek olykor látványos akciókat vezetve rúgták a gólokat, s végül ilyen arányban is megérdemelten nyertek a Soroksár együttese ellen.

Jegyzőkönyv. 1. FCV - Soroksár 7:1 (3:1). Veszprém, 100 néző. V.: Török, Patai. FCV: Kasza - Bényi, Szabadfi, Csejtei, Tar. Csere: Jónás, Weisz, Véber, Korcsmár, Vingelman, Pálfi, Vas. Edző: Németh Gábor és Tóth Gábor. Soroksár: Varga - Tóth, Kozó, Balogh, Seres. Csere: Hajnal, Homó, Keszthelyi, Nábelek. Edző: Takács László. Gólszerzők: Pálfi 3, Vas 2, Szabadfi, Weisz, ill. Balogh.

A további eredmények: Vasas 1988 Déli FC - Szombathelyi Egyetem SE 4:0, C. Aramis-Illés - BME Docler Akadémia II. 4:3, KHSC-Victoria Sport - Külker SC Dupont 2:9, Ferencvárosi TC - Tolna-Mözs FSE 14:4. A bajnokságban a Ferencváros áll az élen 12, második a veszprémi együttes 10 ponttal.

A veszprémiek legközelebb október 21-én, pénteken 20 órakor a Tolna-Mözs FSE vendégeként lépnek pályára.