Az első pont a focista lányoknak

A második félidőben hét perc alatt elúszott a kétgólos előny Veszprémben.

A női labdarógó NB II. nyugati csoportjában a két vereséggel álló veszprémi lányok a két győzelemmel rendelkező fehérváriakat fogadták. Az előjelek tehát nem Molnár Zoltán csapatának kedveztek. Ennek ellenére a gólnélküli első félidő azt jelezte, hogy vannak pontszerzési esélyei is a VFC-nek.

Fordulás után sűrűn rezegtek az addig érintetlen hálók. Előbb rövid idő alatt (54. és 65. perc) váratlanul kétszer is betaláltak a hazaiak, 2:0. Ekkor a vendégek nagyobb sebességre kapcsoltak és hét perc leforgása alatt (!) kiegyenlítettek, 2:2. Ezzel a hazaiak megszerezték az idei bajnokságban az első pontjukat.

Jegyzőkönyv. Női labdarúgó NB II., nyugati csoport, 3. forduló: VFC–Videoton 2:2 (0:0). Veszprém, 50 néző. V.: Petróczi. VFC: Hadnagy – Faddi, Polgár, Kikl, Kun, Kéri, Kovács-Fáber, András A., Kalász (Szalai), Borbély (Tolner), Varga D. Edző: Molnár Zoltán. Videoton: Bódig – Tömör, Németh M., Krár, Gimes, Pataki, Trampler, Vankó, Oppermann, Kiss P., Tagyi. Edző: Csrepka Tamás. Gólszerzők: Faddi, Varga D., ill. Tagyi, Krár.