Már az első félidőben kialakult a végeredmény

Szépített a hazai mérlegén a veszprémi NB III-as focicsapat.

A labdarúgó NB III. nyugati-csoportjának 12. fordulójában a Mosonmagyaróvár együttese látogatott Veszprémbe az itteni kettős mérkőzés második felvonásában. A hazaiak gyorsan vezetéshez jutottak, 1:0. S bár a vendégek negyedórával a szünet előtt egyenlítettek (1:1), a lefújás előtti percekben ismét vezetéshez jutott Jugovits Lajos csapata, 2:1.

A valamivel jobb teljesítményt nyújtó VFC szünet után megőrizte minimális előnyét, s ezzel három ponttal elhúzott riválisától és ezzel a győzelmével feljött a nyolcadik helyre.

Jegyzőkönyv. Labdarúgó NB III., nyugati-csoport, 12. forduló: VFC–Mosonmagyaróvár 2:1 (2:1). Veszprém, 150 néző. VFC: Kádár – Garai, Hanák (Kuti), Császár, Farkas, Udvardi, Hevesi-Tóth, Molnár Z., Burcsik, Horváth B., Pavlitzky (Kálmán). Edző: Jugovits Lajos. Gólszerző: Burcsik (5.), Hanák (41.), ill. Horváth Á. (30.).

A többi eredmény: Balatonfüred - Újbuda 3:2, Nagyatád - Diósd 0:0, Csepel - Körmend 4:0, BKV Előre - Csákvár 2:4, Győr II. - Tököl 3:1, Andráshida - Dorog 2:0, Haladás II. - Budaörs 0:0

A bajnokság élén: 1. Győr II. 24, 2. Csepel 24, 3. Budaörs 23, ... 8. Veszprém FC 16, ... 13. Balatonfüredi FC 13 ponttal.