Lenullázták ellenfelüket

A legjobb négy között a Magyar Kupában a veszprémi futsalcsapat.

A 3:0 arányban elveszített első negyeddöntő mérkőzés után alaposan visszavágott ellenfelének a bakonyi gárda. Madarász János edző ugyan (sérülések, munkahelyi elfoglaltságok miatt) nem a teljes csapatát tudta pályára küldeni, de már az első félidő eredménye jelezte: a fiúk ledolgozták az idegenben elszenvedett hátrányt, 3:0.

Fordulás után sem változott a küzdelem képe, a vendégek pillanatig sem tudtak érdemleges ellenállást kifejteni, nem tudták megakadályozni a veszéprémieknek kupa legjobb négy csapata közé jutását.

Jegyzőkönyv. Futsal Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó mérkőzés: 1. FCV – Rubeola FC (Csömör) 6:0 (3:0). Veszprém, 200 néző. V.: Ábrahám (Czinder, Juhász). FCV: Schmidmajer – Finta, Bormisza G., Mudra, Gulyás. Csere: Bényi, Tar, Marton, Boromisza D, Weisz. Edző: Madarász János. Csömör: Horváth G. – Kurucz, Nagy R., Jenei, Póta. Csere: Dénes, Zoufal, Vadászi, Simon, Horváth B., Tvaruska, Tősér. Edző: Balogh István. Gólszerzők: Finta (5.), Boromisza D. (7., 23.), Bényi (20.), Marton (31., 40.). Továbbjutott: a Veszprém 6:3-as összesítéssel.