A harmadik meccsen összejött a második pont...

Az eddig pontveszteség nélkül álló Dorog Veszprémből is döntetlennel távozott.

A labdarúgó NB III. nyugati-csoportjának harmadik fordulójában az egy döntetlennel és egy vereséggel kezdő Veszprém FC a két győzelemmel rajtoló - valaha nagynevű, de mostanában a házigazsákhoz hasonlóan szerénykedő - Dorog együttesét fogadta. A táblázaton elfoglalt helyezések jelezték: nem vár egyszerű feladat a megyeszékhely csapatára. Nos, a látottak igazolták a papírformát. Amilyen gyenge teljesítménnyel fejezte be a VFC a 2013/14-es bajnokságot, úgy folytatja az új idényben is.

Az első félidő elején alaposan egymásnak esett a két gárda, de gólok helyett csak sárga lapokig jutottak. Ebben a csatában 2:1-re "vezettek" a hazaiak, szünet után azonban egyenlítettek a vendégek. S miután a hálók továbbra is érintetlenek maradtak, a VFC begyűjthette a második hazai döntetlenje után a második bajnoki pontját is...

Jegyzőkönyv. VFC - Dorog 0:0. Veszprém, 50 néző. V.: Németh Renáta. VFC: Kádár - Venczel, Garai, Császár, Kuti, Zsély (Udvardi), Nagy, Baldauf (Weibel), Pavliczky (Bolla),, Burcsik, Skriba. Edző: Simon Attila.