A válogatott megint legyőzte Ciprust

A magyar futsalválogatott Dróth Zoltán találatával 1:0-ra legyőzte Ciprust Pápán felkészülési mérkőzésen.

A hétfői 6:4-es győzelem után ismét sok helyzetet, de pontatlanabb befejezéseket láthatott a Pápa Városi Sportcsarnok közönsége. A gólra a 34. percig kellett várni, ekkor az mlsz.hu beszámolója szerint Lódi Tamás passza után Dróth Zoltán fordult be a labdával, és nagy erővel a léc alá lőtt, 1:0.

A hátralévő hat perc nagy részében a ciprusiak a kapus levitelével próbálkoztak, ennek köszönhetően Lódi egy kontra végén majdnem megduplázta a 2016-os szerbiai Európa-bajnokság selejtezőire készülő magyar válogatott előnyét, de az állás nem változott. A magyar csapatban az NSO híre szerint ismét pályára lépett a három veszprémi játékos: Tatai József, Vas Ádám és Boromisza Gábor.

Jegyzőkönyv. Felkészülési mérkőzés: Magyarország – Ciprus 1:0 (0:0). Pápa, 600 néző. V.: Varga L. Magyarország: Tóth – Gál, Lovas, Rábl, Vas. Cserék: Mezei, Boromisza, Tatai, Dávid, Lódi, Dróth, Harnisch. Gólszerző: Dróth Zoltán (34.).