Húsz percig bírta a Csurgó Veszprémben

A Veszprém 34:19-re nyert hazai pályán a Csurgó ellen a férfi kézilabda NB I. középszakaszában.

A Csurgó húsz percig teljesen egyenrangú ellenfele volt a fél lábbal már a BL-negyeddöntőben lévő bakonyiaknak. Sótonyi László csapata 8:7-re vezetett, innen lett a szünetre 18:9 a hazaiaknak...

A második félidőben így már olyan mederben zajlott a mérkőzés, ahogy az a veszprémi bajnokikon szokott, végül az NSO tudósítása szerint 15 góllal győzött a címvédő.

Jegyzőkönyv. Férfi kézilabda NB I, rájátszás az 1-6 helyért, 4. forduló: MKB-MVM VKC – Csurgó 34:19 (18:9). Veszprém, 2000 néző. V.: Tomecskó-Hunyadi, Unyatinszki. MKB-MVM: Mikler – Lékai 3, Sulic 4, Nagy L. 2, Nilsson, Terzic, Iváncsik G. 2. Csere: Alilovic (kapus), Ilic 4 (1), Marguc 3, Zeitz 6, Ruesga 3, Schuch 1, Gulyás 1, Ugalde 4, Jamali 1. Edző: Carlos Ortega. Csurgó: Pallag – Gebhardt 1, Cavor 4, Pordán 3, Ostroushko 1, Lele 7 (3), Gazdag. Csere: Balogh (kapus), Herbert, Borsos, Szöllősi, Ratajec 1, Nagy M., Pukhouski, Vadkerti G. 1, Nagy D. 1. Edző: Sótonyi László.

Az eredmény alakulása: 6. p.: 4:1, 16. p.: 5:7, 28.p.: 15:9, 35.p.: 23:11, 49.p.: 27:15.