A hazaiaknak csak a leánykérés sikere jutott...

Idegenben aratott értékes győzelmet a veszprémi futsalcsapat az Aramis ellenében.

A tévé nyilvánossága előtt pályára lépő két csapat között egy pont volt a különbség a futsal NB I. kilencedik fordulója előtt.

Nagy lendülettel indult a találkozó: a negyedik és a hetedik perc között öt (!) gól esett. Kétszer is vezetést szerzett a Madarász-legénység, azonban a hazaiak csak a harmadik bakonyi találatra nem tudtak válaszolni, 2:3. Ezt követően "lehiggadtak" a csapatok és a félidő végéig már nem változott az eredmény.

A szünetben futsalmeccsen ritkán előforduló mozzanatra került sor. A budaörsiek Csopaki István nevű játékosa megkérte kedvese kezét, s a meglepett, de boldog arajelölt végül igent mondott...

Mint utólag kiderült, ez a momentum volt az Aramis egyetlen sikere ezen a napon. Fordulás után ugyanis - bár mindent egy lapra feltéve - rohamozott a helyi együttes, de csak kapufáig jutott. A hajrában a kapusukat is lehozták, de öt mezőnyjátékossal sem tudták bevenni a veszprémi hálót. A befejezés előtt egy perccel aztán a korábban az edzéslátogatástól is eltiltott (!), de erre a meccsre rehabilitált Vas beállította a 4:2-es végeredményt.

Ezzel az FCV előnye a középmezőnyben az Aramissal szemben egyről négy pontra nőtt.

Jegyzőkönyv. Férfi futsal NB I., 9. forduló: Aramis SE – 1. FC Veszprém 2:4 (2:3). Budaörs, 100 néző. V.: Solymosi (Czene-Joó, Faragó). Aramis: Boldizsár – Frank T., Roni, Jovánczai, Szeghy. Csere: Farsang, Sebestyén, Pál, Bozánszky, Pap, Csopaki, Korozmán, Safar. Játékos-edző: Frank Tamás. Veszprém: Schmidmajer – Finta, Boromisza G., Németh P., Gulyás. Csere: Sárdi (kapus), Bognár, Boromisza D., Tar, Püspök, Vas. Edző: Madarász János. Gólszerzők: Pál (4.), Safar (6.), ill. Boromisza D. (4), Boromisza G. (6., 7.), Vas (39.).