Jól kezdődött, de vereséggel zárult a rájátszás első fordulója

Nem eredményezett pontot a berettyóújfalui kiruccanás a veszprémiek számára.

Ugyan a papírforma hazai sikert ígért (az ötödik helyezett látogatott a harmadikhoz) a futsal N I. rájátszásának felsőházi első fordulójában, Madarász János gárdájának sikerült ráijeszteni a berettyóújfaluiakra. Németh találatát (0:1) azonban hamar egyenlítették a helyiek, majd az első félidő végén már kétgólos volt a vendégek hátránya, 3:1.

Fordulás után a bakonyiak nagy erőkkel küzdöttek és Boromisza G. révén sikerült a szépítés, 2:3. A hátralévő 12. percben azonban már érintetlenek maradtak a hálók, ami azt jelentette, hogy az FCV vereséggel kezdte a bajnokság folytatását.

Jegyzőkönyv. Futsal NB I felsőházi rájátszás, 1. forduló: MVFC – FC Veszprém 3:2 (3:1). Berettyóújfalu, 100 néző. V.: Szilágyi (Veres, Takács). MVFC: Tihanyi – Rábl, Szabó P., Komáromi, Dávid. Csere: Mezei (kapus), Stanic, Vulovic, Klochko, Sánta, Nagy I., Harmati. Edző: Turzó József. FCV: Sárdi – Németh P., Tatai, Boromisza G., Vas. Csere: Schmidmajer (kapus), Gunther, Finta, Tar, Gulyás. Edző: Madarász János.

Gólszerzők: Klochko (11.), Rábl (17.), Komáromi (20.), ill. Németh (5.), Boromisza G. (28.).

A további eredmények: Rába ETO – Haladás VSE 7:4 (3:2), Nyírgyulaj – Dunaferr 1:5 (0:2).