A szegedi búcsúban bedarálták Bahreint

A magyar férfi kézilabda-válogatott Szegeden felkészülési mérkőzésen biztosan, tíz góllal nyert Bahrein ellen.

A nyitány a vendégeké volt, a magyar együttes nehezen pörgött fel. A 10. perctől azonban már egyértelműen az ő akaratuk érvényesült. Az első félidő végére ötgólos előnyre (17:12) tettek szert, hogy aztán a második felvonásban lendületünkből semmit sem veszítve felőröljék a fáradó riválist 34:24.

Mocsai Lajos szövetségi kapitány együttese szombaton utazik a szerbiai Eb-re, először vasárnap edz, majd hétfőn az oroszok ellen első csoportmérkőzésén lép pályára.