Balszerencsés gól az első idei meccsen

Siófokon mutatkoztak be a Veszprém FC új szerzeményei.

A mérkőzés elején a házigazda Balaton FC játszott fölényben, de gólhelyzetig nem jutottak. A 30. percben Bozsovics lőtt távolról, amely a veszprémi kapus hasa alatt jutott a hálóba.

A mérkőzés hátralévő részében egenrangú ellenfélnek bizonyult a Veszprém és több helyzetig is jutott, mint elsőosztályú ellenfelünk.

A veszprémi klub honlapja szerint a Pápáról érkező Bali Péter és Császár Attila is bemutatkozott a felkészülési mérkőzésen, akiknek a szerződtetésük megtörtént.

A Veszprém FC kapujában szünet után egy fiatal kapus, Varga Zsolt kapott bizonyítási lehetőséget.

Jegyzőkönyv. BFC - Veszprém 1:0 (1:0). Siófok, 50 néző, V: Pákász. BFC: Ribánszki (Milinte) - Mogyorósi (Balogh T.) Fehér Zs., Lengyel D., Pécseli (Fejes) - Bozsovics,(Lattenstein), Horváth A (Tamási G.), Kanta Sz. (Kecskés) Melczer - Nagy I. , (Krómer) , Sowunmi (Simon A.). Veszprém: Kádár ( Varga Zs. ) - Garai, Hegedűs Gy., Császár, Pedrad - Nicolin, Molnár Z. (Ihász), Hevesi-Tóth (Farkas L.), Leitold (Czvetkó) - Thiago, Bali. Gólszerző: Bozsovics.