Papírforma eredmény a rájátszásban

Megtartotta első helyét a veszprémi futsalcsapat a rájátszás második fordulójában.

A futsal NB II. 24. (a rájátszás második) fordulójában a pillanatnyilag a negyedik helyen tanyázó Colorspektrum Aramis-Illyés gárdáját láttak vendégül az egy hete a Ferencvárosnál súlyos vereséget szenvedő veszprémiek.

A továbbra is az első helyet megcélzó házigazdáknál a korábban eltiltott Pálfi és a "nagypályás" Finta ezúttal ott lehetett a pályán. Ennek ellenére az FCV lelkes híveiben már az ötödik percben meghűlt a vér: Öreglaki találatával a vendégek szerezték meg a vezetést, 0:1.

A válaszra nem sokat kellett várni. A nagy kedvvel játszó Szabadfi (büntetőből) azonnal egyenlített, majd újabb tíz perc elteltével Weisz gólja után már 2:1-es hazai vezetést mutatott az ereményjelző tábla.

Szünet után ismét Szabadfi lőtt a hálóba, majd Finta is felíratkozott a góllövő listára, 4:1. Valamivel több mint félóra tiszta játékidő után a vendégek szépítettek, majd a mérkőzés hőse, a három találatig jutó Szabadfi állította be a további első helyezést érő végeredményt, 5:2.

Jegyzőkönyv. 1. FCV – Colorspectrum Aramis-Illyés 5:2 (2:1). Veszprém, 200 néző. V.: Babos, Török. FCV: Kasza – Bényi, Weisz, Jakab, Szabadfi. Csere: Pálfi, Finta, Véber, Vas, Tar, Korcsmár, Sárdi (kapus). Edző: Németh Gábor, Tóth Gábor. Aramis-Illyés: Sikur – Farsang, Szabó, Németh, Vattamány. Csere: Tyukász (kapus), Gorjánácz, Hasenaurer, Öreglaki, Nagy G., Korozmán, Birinyi. Edző: Németh Antal. Gólszerzők: Szabadfi 3, Weisz, Finta, illetve Öreglaki, Gorjánácz.

További eredmények: KHSC-Victoria Sport - Ferencváros 5:1, Külker SC Dupont - Vasas 1988 Déli FC 1:9. Az élcsoport állása: 1. 1. Futsal Club Veszprém 59, 2. Ferencváros 55, 3. Vasas 1988 Déli FC 55 ponttal.