Vereség játszmanyerés nélkül

A veszprémi lányok mindhárom szettben a végjátékban buktak.

A női röplabda NB I. 9-13. helyéért zajló rájátszásban hosszú szünet után lépett pályára a veszprémi egyetemista gárda. Sérülések és átszervezés miatt eléggé megváltozott összetételben kezdett a Katona Péter vezette társulat. Az első szettben - "köszönhetően" elsősorban a rendkívül gyatra nyitásfogadásoknak - mindössze húsz pontig jutott az együttes.

Nem változott a játék képe később sem, miután a második szettben is csupán egy, majd a harmadikban kettő ponttal szereztek többet. Ezért aztán meglehetősen sima vereség kerekedett a szerda esti mérkőzésből.

Jegyzőkönyv. VESC - Budai XI. 0:3 (-20, -21, -22). Veszprém, 100 néző. V.: Stefik, Tillman. VESC: Kovács, Pintér, Szelle, Környei, Földesi, Jezerniczky. Csere: Erdősi (liberó), Telek, Varga, Dordzsceren, Molnár, Tobak, Pós. Edző: Katona Péter.