Pécsre utaznak a veszprémi férfi röpisek

A negyedik fordulóban a harmadik mérkőzését vívja a VRC.

A férfi röplabda NB II-ben a harmadik kör negyedik fordulójának a mérkőzései zajlanak. Érdekes módon azonban a Man at Work Veszprémi RC csapata csak a harmadik meccsét vívja.

Az első fordulóban Seck György csapata Kiskunlacházát 3:0 arányban biztosan győzte le. Kunhegyesre már nem kellett elutazniuk, mérkőzés nélkül 3:0-al a javukra írta a szövetség az eredményt. Ezt követően hazai környezetben a listavezető Somogyjád ellenében belefutottak egy 2:0-ról 3:2-re elveszített mérkőzésbe.

Szombaton 16 órától a PTE-PEAC vendégei lesznek a veszprémi fiúk. A baranyai egyetemisták jelenleg a második helyen (32 ponttal) várják a két ponttal kevesebbel rendelkező, harmadik helyezett VRC-t.