Gólzáporos "bejelentkezés" a tétmeccsekre

Az utolsó előkészületi meccsét vívta a bajnoki és kupaküzdelmek előtt a VFC labdarúgó csapata.

A labdarúgó NB II. 2012/13-as bajnoksága előtti utolsó előkészületi mérkőzését játszotta a veszprémi labdarúgó csapat. Rekkenő hőségben - a vendégek kései érkezése miatt - alapos csúszással kezdődött mérkőzésen az NB III-as ellenfél nem állította különösebb feladat elé Vágó Attila legénységét. Rögtön a kezdés után szellemes gólokkal biztos vezetést szereztek Hommáék, de ekkor még kétszer tudtak válaszolni a Balaton túlsó partjáról érkezettek.

Fordulás után a keret valamennyi tagja játéklehetőséget kapott, de ez sem változtatta meg a játék képét: az első félidei öt után még négyszer találtak be a hazaiak.

Jegyzőkönyv. VFC – Balatonlelle 9:2 (5:2). Veszprém, 150 néző. VFC: Tarczy – Nagy, Császár, Makrai, Leitold – Molnár T., Eugene, Molnár Z., Vágó – Szabó, Homma. II. félidő: Kádár – Ihász, Hevesi-Tóth, Leitold, Szöllőskei – Nikolin, Mosberger, Eugene, Osváth – Nyitrai, Hanák. A veszprémi gólszerzők: Szabó, Homma 2-2, Hevesi-Tóth, Osváth, Nikolin, Hanák, Eugene.

A veszprémiek a jövő héten Magyar Kupa meccsen Kozármislenyben lépnek pályára, majd 18-án a Paks II. ellen kezdik a bajnokságot.