Egyetlen szettet veszítettek a női röpisek

Vasárnap 16 órakor a listavezető BSE látogat az egyetemi csarnokba.

A női röplabda NB I. hetedik fordulójában Tatbányára látogatott a veszprémi egyetemisták csapata.

Az első és a második szettben viszonylag simán nyert a VESC, a harmadikban azonban kissé kiengedtek, s ez - ritka hosszú játékban - megbosszulta magát. A negyedik játszmában azobban végül sikerült bebiztosítani az idegenbeli győzelmet. [p]Jegyzőkönyv. Tatabánya - VESC 1:3 (-21, -18, 29, -23). Tatabánya, 100 néző. V.: Nagy, Szabó. Veszprémi Egyetem SC: Földesi, Szelle, Tobak, Környei, Telek, Jezerniczky. Csere: Pintér (liberó), Molnár. Edző: Bácskai Sándor és Katona Péter.

A többi eredmény: Békéscsaba - Miskolc 3:0, BSE - Szolnok 3:0, TF - Palota 3:0, kaposvár - Gödöllő 0:3, Ujpest - Gödöllő 0:3.

A bajnokság élén továbbra is a sokszors bajnok BSE áll, a veszprémiek a nyolcadikak a táblázaton.

A kettős forduló második mérkőzésén, vasárnap 16 órától VESC - BSE összecsapást láthatnak a nézők.