Ismét kiállítással fejezte be a VFC

A szünet után tíz emberrel játszó veszprémiek Pesten kaptak ki a közlekedésiektől.

A labdarúgó NB III. nyugati-csoportjában ezúttal a fővárosi közlekedési vállalat együttese ellen lépett pályára a Veszprém FC. Jugovits Lajos csapata tartalékos csapata - legutóbb Pavliczky és Molnár is a kiállítás sorsára jutott - már a 37. percben hátrányba került.

Fordulás után a BKV gyors góllal kettőre növelte előnyét, s mivel az 55. percben Szöllőskeit kiállította a játékvezető, szinte kilátástalanná vált a további küzdelem. A bakonyiak szerencséjére a házigazdák nem éltek előnyükkel, s így az eredmény a hátralévő időben nem változott.

Jegyzőkönyv. Labdarúgó NB III. nyugati-csoport, 5. forduló: BKV Előre – Veszprém FC 2:0 (1:0). Budapest, 100 néző. V.: Kátai. BKV Előre: Bozsó – Nyárasdi, Majoros, Sebők, Tóth A. (Dobó), Berdó, Csikós, Vadas, Merczel, Karacs (Petrezselyem), Molnár M. (Berki). Edző: Soós Imre. VFC: Kádár – Garai, Takács, Császár, Szöllőskei, Udvardi, Hevesi-Tóth, Farkas, Zsoldos, Burcsik, Czvetkó. Edző: Jugovits Lajos. Gólszerzők: Majoros, Berdó.

A többi eredmény: Dorog - Körmend 3:0, Tököl - Mosonmagyaróvár 1:0, Balatonfüred - Haladás II. 1:1, Csákvár - Budaörs 0:0, Győr II. - Csepel 3:3, Andráshida - Nagyatád 0:1, Újbuda - Diósd 1:2. Az élcsoport állása az 5. forduló után: 1. BKV Előre 13, 2. Budaörs 10, 3. Csepel 9, ... 13. Veszprém FC 6, 14. Balatonfüred 5 ponttal.