Felzárkózóban a Gyulafitátót a megyében

A Csetény és a Balatonalmádi három pont előnnyel vezeti a mezőnyt.

A megyei labdarúgó bajnokságban a hetedik forduló párosítása szerint léptek pályára a csapatok ezen a hétvégén. Az első három helyezett egyaránt győzött, s ezzel megőrizte vezető pozícióját.

A Gyulafirátót együttese viszonylag gyengébb kezdés után megkezdte a felzárkózást: a peremartoniak elleni győzelmükkel immár a hetedik helyen állnak. A herendiek számára viszont gyászos volt ez a forduló, nyolcat kaptak Tapolcán...

Eredmények. GySC - Peremerton/Berhida 2:0 (0:0). Gyulafirátót, 200 néző. V.: Kozma. Gólnélküli első félidő után a 66. percben a vendégektől András Szabolcs a kiállítás sorsára jutott, s ezt követően a hazaiak kétszer betaláltak. Gl.: Varga D., Tímár.

A többi eredmény: Úrkút - A. Kristály 2:0 (0:0), Sümeg - Ugod 2:4 (2:2), Csetény - Alsóörs 4:0 (3:0), Tapolca - Herend 8:0 (4:0), Balatonalmádi - Péti MTE 2:0 (1:0), Devecser - Öskü 1:3 (0:1). Várpalota - Fűzfő 0:3 (0:2). A bajnokság élén: 1. Csetény 13, 2. Balatonalmádi 13, 3. Úrkút 10, ... 7. Gyulafirátót 9 ponttal.