Négyből három jó volt...

Közönségcsalogató mérkőzésen nyert a veszprémi futsalcsapat.

A futsal NB I. harmadik fordulójában nyugat-dunántúli rangadót vívott a két régi rivális. Gólgazdag összecsapáson már az első játékrészben öt gól esett. A mérkőzés (egyik) hőse Boromissza Dániel volt, aki a 7. percben "elszenvedett" öngólja után a hajrában mesterhármassal járult hozzá csapata első őszi szezonbeli győzelméhez.

Jegyzőkönyv. Futsal NB I, 3. forduló: 1. FCV – Haladás VSE 6:3 (3:2). Veszprém, 400 néző. V.: Solymosi (Takács Z., Puskás). FCV: Reveland – Finta, Tatai, Boromisza G., Tar. Csere: Kasza (kapus), Bényi, Boromisza D., Marton, Szabadfi, Weisz, Gulyás, Vas, László. Edző: Madarász János. Haladás: Németh K. – Gyurcsányi, Halmos, Szimcsák, Vidák. Csere: Zseli (kapus), Bogyó, Dorogi, Egle, Horváth P., Joó, Tompa. Edző: Horváth Levente.

Gólszerzők: Marton (4.), Finta (8.), Tatai (14.), Boromisza D. (31., 35., 40.), ill. Boromisza D. (7. perc – öngól), Halmos (13.), Horváth P. (40.). Piros lap: Bényi (28.).