Fordulatokban gazdag második félidő

Két pontot elhullattak a veszprémiek.

A labdarúgó NB III. nyugati-csoportjának 10. fordulójában alsóházi rangadón fogadta ellenfelét a Veszprém FC. Gólnélküli első félidő után felgyorsultak az események. A hazaiak tíz perc alatt kétgólos előnyt szereztek. A második találatukat követően azonban a vendégek rögtön szépítettek, majd a csereként pályára lépő Czvetkót a játékvezető alig negyedórányi játék (!) után a 83. percben kiállította. A Diósd két perccel a rendes játékidő vége előtt büntetett, 2:2.

Jegyzőkönyv. VFC – Diósd 2:2 (0:0). Veszprém, 100 néző. V.: Hofbauer. VFC: Kádár – Garai, Hanák (Kuti), Császár, Takács, Udvardi (Kálmán), Hevesi-Tóth, Molnár Z., Burcsik, Farkas, Pavlitzky (Czvetkó). Edző: Jugovits Lajos. Diósd: Stammel – Kovács Zs., Csepregi (Horváth K.), Kozma, Riba, Molnár P. (Huller), Fleith, Hujber, Privigyei, Hollauer, Mojzer. Edző: Rubold Péter. Gólszerző: Hevesi-Tóth (68.), Kuti (79.), ill. Hujber (81., 88.).

A többi eredmény: Balatonfüred - Tököl 1:0, Nagyatád - Újbuda 0:2, Csepel - Budaörs 2:0, Mosonmagyaróvár - Körmend 3:1, Győr II. - Csákvár 1:0, Andráshida - BKV Előre 2:1, Haladás II. - Dorog 2:0. Az állás az élen: 1. Budaörs 22, 2. BKV Előre 19, 3. Győr II. 18, ... 14. Veszprém FC 10, 15. Balatonfüred 10 ponttal.