Kivégezték az utolsó helyezettet

Ketten is három gólt lőttek a Nagykáta hálójába.

A futsal NB I. hatodik fordulójában az utolsó helyezett Nagykáta együttesét fogadta a veszprémi gárda. Rögtön góllal kezdtek a hazaiak, azonban öt percre rá még egyenlíteni tudott a vendégegyüttes. Aztán már potyogtak a gólok, örvendetes módon jobára a riválisok hálójába, 5:2.

Fordulás után sem változott különösebben a küzdelem képe. Kicsit nehezen indult be a "gépezet", de aztán fokozatosan belelendült a Madarász János irányította csapat és végül (megduplázva az első félidei teljesítményt) tízig jutottak gólszerzésben.

Jegyzőkönyv. 1. FCV – Kincsem Lovaspark Nagykáta 10:2 (5:2). Veszprém, 500 néző. V.: Czinder (Ábrahám, Csirke). FCV: Reveland – Bényi, Boromisza D., Marton, Szabadfi. Csere: Sárdi, Tatai, Tar, Boromisza G., Vas, Gulyás. Edző: Madarász János. Nagykáta: Hauer – Érsek, Vörös P., Vörös I., Balazsin. Csere: Borsi (kapus), Lovasi, Főfai, Kocsi, Dohányos. Edző: Vörös István. Gólszerző: Vas (4., 37., 40.), Tatai (10., 14., 27.), Tar (11.), Szabadfi (16.), Marton (26., 38.), ill. Lovasi (9., 20.).