Egy kapott gólra öttel feleltek

Továbbjutott a Magyar Kupában a veszprémiek futsal csapata.

A legjobb nyolc közé jutás érdekében lépett Dunaújvárosban az 1. FC Veszprém. A hazaiak kezdték jobban a meccset mert az első félidő közepén - emberelőnyben - vezetéshez jutottak, 1:0. A hátralévő időben ugyan az első osztályban szereplő bakonyiak rohamoztak, de a másodoszály közép-csoportjának listavezetője sikeresen védekezett.

Fordulás után azonban Finta révén viszonylag gyorsa sikerült az egyenlítés (1:1), ami után egyre jobban kidomborodott a két együttes közötti osztálykülönbség. A továbbjutás sorsa mintegy félóra múltán dőlt el, amikor is a Madarász-legénység egy perc alatt kétszer is betalált.

Jegyzőkönyv. Futsal Magyar Kupa, 3. forduló: DF Green PET FC – 1. FC Veszprém 1:5 (1:0). Dunaújváros, 200 néző. FCV: Kasza – Finta, Tatai, Hazuga, Vas. Csere: Schmidmajer (kapus), Bényi, Boromisza D., Marton, Szabadfi, Tar, Weisz, Mudra, Boromisza G. Edző: Madarász János. Gólszerzők: Huber (10.), ill. Finta (25., 36.), Boromisza G. (28.), Marton (31.), Bromisza D. (31.).