A Vasas elleni győzelemmel az élre került az FCV

Tatai József egymaga négy góllal járult hozzá a 6:1-es sikerhez.

Nagyszerűen kezdett a negyedik fordulóban (a harmadik meccsét játszó) hazai gárda: elpasszolt labdából Finta átadásából Tatai lőtt az újonc fővárosiak hálójába, 1:0. Változatos játékban a 12. percben a Vasas kapusáról kipattanó labdátból Boromissza Gábor növelte az előnyt, majd kihagyott Vasas helyzet után a nagy kedvvel és jól játszó Tatai állította be a félidei eredményt,3:0.

Fordulás után egyre jobban kidomborodott a veszprémiek nagyobb tudása, ám a piros-kékek játékos-edzője váratlanul szépített, 3:1. Tatai bosszúból visszaállította a háromgólos előnyt (4:1), s ezt követően a hajrában a pestiek lehozták kapusukat. Boromissza G. második találata után Sivák lőhetett büntetőt, de elhibázta lehetőségét. Ekkor a bakonyiak is megpróbálkoztak az 5-4 elleni játékkal, s Tatai negyedik (!) gólja eredményezte a végeredményt, 6:1.

Ezzel a győzelemmel - egyetlen pontveszteség nélküli csapatként! - a veszprémiek a tabella élére kerültek.

Jegyzőkönyv. Futsal NB I, 4. forduló: 1. FCV – Vasas Futsal 6:1 (3:0). Veszprém, 300 néző. V.: Farkas (Horváth Z., Csirke). FCV: Schmidmajer – Finta, Tatai, Boromisza G., Gulyás. Csere: Németh P., Boromisza D., Vas, Tar, Bánfalvi. Edző: Madarász János. Gólszerzők: Tatai (2., 17., 38., 38.), Boromisza G. (12., 30.), ill. Sivák (28.).

A többi eredmény: Újszeged - Rubeola 3:4, Aramis - Realpin 8:2, Haladás - Pioneers 11:4, Rába ETO - Berettyóújfalu 2:2. A bajnokság élén: 1. FC Veszprém 9, 2. Rába ETO 7, 3. Berettyóújfalu 7 ponttal.