Minczér nem jutott döntőbe 3000 m akadályon

Minczér Albert nem jutott döntőbe a férfiak 3000 méteres akadályfutásában a londoni olimpia első atlétikai versenynapján.

Minczér Albert a 3000 méteres akadályfutás harmadik előfutamában állt rajthoz. A veszprémi magyar hosszútávfutó és a vele együtt versenyzők már tudták az első két futam eredményeit, ami azért volt lényeges, mert az egyes futamok első négy helyezettje mellett a legjobb idővel rendelkező futók is döntőbe kerültek.

Minczér Albert felkészülését sérülések hátráltatták, így nem volt a legjobb formájában.

A magyar atléta nem bírta az iramot az élmezőnnyel, végül legjobb idei idejével, 8:40.74 perccel ért célba, futamában a tizenegyedik helyen, így a Sport24.hu híre szerint nem jutott be a fináléba.