Túl nagy falat volt a spanyol válogatott női pólósainknak

A magyar válogatott 13:11-es vereséget szenvedett a spanyol csapattól.

Merész András együttese - amely hétfőn kikapott az amerikaiaktól, szerdán viszont legyőzte a kínaiakat - a mérkőzés jelentős részében hátrányban volt, az utolsó pillanatban támadhatott volna az egyenlítésért, ám a játékvezetők megfosztották ettől a lehetőségtől.

Jegyzőkönyv. Magyarország - Spanyolország 11:13 (3:4, 2:3, 2:3, 4:3). A magyar válogatott így a negyeddöntőben a Sport365.hu információja szerint a B jelű kvartett második helyezettjével, az orosz vagy ausztrál csapattal találkozik majd a vasárnapi negyeddöntőben.