Veszprémben járt a bajnokcsapat

Lemondott külföldi edzőmeccse helyett a Március 15-e úti csarnokban lépett pályára a győri női kézilabda csapat.

Négy győri góllal kezdődött az összecsapás, ahol a hazaiak első találatát csak a negyedik perc végén szerezte Schatzl(1:4). Gyorsan megnyugtató előnyre tettek szert Görbiczék a fiatalok ellen. A 22. percben Kovacsics hetes után már 10 góllal vezetett a bajnoki címvédő. A megilletődött kezdést követően azonban valamivel bátrabban játszottak a "veszprémi" fiatalok, de a szünetben így is 18:7-re az Audi ETO vezetett.

Fordulás után kiegyenlítettebbé vált a küzdelem, mindkét szakvezető lehetőséget adott a cseréknek is. A győri győzelmet semmi sem veszélyeztette, de minden tisztelet kijár az ellenfélnek, hiszen az utolsó percig jól küzdöttek. Az eredmény nem is maradt el, a győri klub honlapja szerint Barabás-szempontból egy tisztes eredménynek számít a 30:23-as győri siker.

Jegyzőkönyv. Barabás DT KC - Győri Audi ETO KC 23:30 (7:18). A legjobb lövők: Planéta 10, Schatzl 3, Horváth 2, ill. Kovacsics 8, Görbicz, Szepesi 6-6, Gyulyás, Rédei-Soós 3-3.