Könnyedén nyert a Bayern az ETO Parkban

A papírformának megfelelően a BL-, Bundesliga- és Német Kupa-címvédő gárda győzött a magyar bajnok Győr otthonában rendezett gálamérkőzésen.

Az első félidőben kényelmesen játszott a BL-győztes Bayern, a németeket meglepte a Győr bátor fellépése. A magyar bajnok a félidő hajrájában megszerezte a vezetést és egygólos előnnyel vonult pihenőre.

A szünet után a hazaiak sokat cserélték, ugyanakkor Josep Guardiola is pályára küldte a nyáron megszerzett Mario Götzét, akinek ez volt a debütálása a bajor alakulatban. A rivális Borussia Dortmundtól érkezett német válogatott játékos belül meg is hálálta a bizalmat, és vezérletével a hatharom.hu híre szerint könnyedén fordított a német bajnok.

Jegyzőkönyv. Gy. ETO - Bayern München 1:4 (1:0). Győr, 15 ezer néző. Gólszerzők: Martínez, ill. Shaqiri, Götze 2-2.