Kétgólos VFC vereség a bajnoki rajton

Az NB III-ban a Veszprém FC sorsát Szöllőskei kiállítása pecsételte meg.

A labdarúgó harmadik vonal Nyugati-csoportjának első fordulójában Szombathelyre látogatott a Veszprém FC gárdája. Az új edzővel (Jugovics Lajos) és egy teljesen átalakult kerettel kezdő együttes egy félidőn keresztül döntetlenre (1:1) állt a fiatal vasi csapattal szemben, de fordulás után egy felesleges szabálytalanság után emberelőnybe jutottak a hazaiak, akik ügyesen használták ki a helyzeteiket.

Jegyzőkönyv. NB III., Nyugati-csoport. Haladás II. - Veszprém FC 4:2 (1:1). Szombathely, 300 néző, v.: Jakab. Haladás: Dombó - Angyal, Jagodics B., Hegedűs J., Milkó D. - Jancsó (Havasi), Rácz, Halmai R.(Merk), Grabant - Vlasics, Kalász M. (Bölcsföldi). Edző: Tóth László. Veszprém: Kádár - Garai, Molnár Z., Császár, Szöllőskei - Jakab (Czvetkó), Hevesi-Tóth, Farkas L., Horváth B. - Pavlitzky, Hanák (Kuti). Edző: Jugovics Lajos Gólszerzők: Milkó D. (10.), Kalász M. (56.), Grabant B. (66.), Vlasics (71.), ill. Hevesi-Tóth (15.), Hanák (75.). Kiállítva: Szöllőskei (55.).

A Nyugati-csoport többi szombati eredménye: Balatonfüred - Mosonmagyaróvár 1:2, Tököl - Újbuda 0:3, Dorog - Csákvár 2:0, Nagyatád - Csepel 0:0.