Továbbra is nyeretlen az Ajka!

Az NB II. harmadik fordulójában sem tudta megszerezni első győzelmét az ajkai csapat, a Mihalecz-fiúk gól nélküli döntetlent játszottak a Cegléd otthonában.

Három forduló után továbbra is nyeretlen az ajkai csapat, ezúttal a Cegléd otthonában nem sikerült megszerezni az első győzelmet az ajkaiaknak. A ceglédieknek ez volt szezonbéli első döntetlenjük.

Jegyzőkönyv. NB II., 3. forduló: Restart-CVSE – FC Ajka 0:0. Cegléd, 300 néző. V.: Veizer. CVSE: Miski – Robson, Makrai, Farkas I., Szala – Koós, Lipusz (Markó, 74.), Fehér B. (Miklósvári, 89.), Kenderes, Szkunc – Kormos (Medgyesi, 63.). Edző: Ványi Zsolt. Ajka: Jánosa (Tulipán, a szünetben) – Köles, Pákai, Jagodics M., Fodor M. – Major (Hanzl, 78.), Horváth A., Sipos N. – Mihalecz P., Sowunmi, Skriba (Lattenstein, 62.). Edző: Ifj. Mihalecz István.

A többi eredmény: Békéscsaba - Nyíregyháza 2:3 (1:1), Kisvárda -Gyirmót 0:0, Dunaújváros - Zalaegerszeg 3:0 (1:0), Szigetszentmiklós - Balmazújváros 0:3 (0:2), Kozármisleny - Sopron 0:1 (0:0), Tatabánya - Vasas 3:2 (0:0), Siófok - Szolnok 2:2 (1:1).

A bajnokság élén: 1. Nyíregyháza 9, 2. Siófok 7, 3. Sopron 7, ... 13. FC Ajka 2 ponttal.