Győzelemmel zárták az évet a lányok

A hatodik helyen végezett a Veszprém FC női labdarúgó csapata az NB II-ben.

Az őszi szezon utolsó, hazai mérkőzésén - szinte teljesen üres nézőtér előtt... - a Szigetvár együttesét fogadta a veszprémi női NB II-es labdarúgó gárdája. Kiegyensúlyozott játék után a vendégek egy kapuelőtti kavarodás során, a helyi védők ügyetlenkedése segítségével szereztek vezetést, 0:1. Öt perccel később szintén hatalmas, ritkán látható védelmi hiba után egyenlített Molnár Zoltán csapata, 1:1.

Fordulás után a viharos szélben kétszer (egyszer pontrúgásból, egyszer akcióból) is betaláltak a hazaiak (3:1), akik ezzel győzelemmel zárták a 2013/14-es bajnokság első félévét.

A lányok őszi mérlege: két-két győzelem és döntetlen, négy vereség, s egy hatodik hely a kilences mezőnyben. Folyt. köv. tavasszal.

Jegyzőkönyv. Női labdarúgó NB II. VFC - Szigetvár 3:1 (1:1). Veszprém, 50 néző. VFC: Hadnagy - Kikl, Faddi, Tolner, Szalai (Borbélyné), Kun, András, Kovács-Fáber, Kalász, Borbély, Varga D. Edző: Molnár Zoltán. Szigetvár: Magyar - Világos, Kovács N., Angyal, Grécs (Kelber), Eigner, Erdélyi, Schmidt, Tóth D. (Józsa), Majoros, Ferencz (Karlovecz). Edző: Rack Róbert. Gólszerző: Kovács-Fáber a 28., Varga D. az 52., András a 65. percben, ill. Ferencz a 23. percben.